mega macs PC

mega macs PC je prvním softwarovým řešením od Hella Gutmann Solutions, které z dílenského počítače* učiní plnohodnotnou diagnostickou stanici. Ideální pro všechny, kteří chtějí profesionální diagnostiky a řízené opravy vykonávat nejraději přímo z dílenského počítače, laptopu nebo tabletu. A to bez zbytečných investic do přídavného hardware.

Tak, jak jste u všech našich výrobků zvyklí, je stejně tak u mega macs PC instalace a ovládání velmi snadné a intuitivní. Bezdrátové dotazování všech řídících jednotek lze pomocí mega macs PC provádět stejně bezproblémově jako čtení a mazání všech kódů závad nebo resetování servisních intervalů. Nastavování snímačů, resetování hodnot nebo zapínání/vypínání systémů budete moci provádět úplně snadno z vašeho počítače. A to platí pro více než 35 tisíc modelů automobilů.

Ať už použijete LAN nebo WLAN – s mega macs PC si do dílny přijmete plnohodnotné a výkonné diagnostické řešení na softwarové bázi, které může přispět k většímu komfortu, zrychlení oprav a zvýšení obratu.

* jen pro systémy/přístroje na bázi Windows (vyjma RT)