Společnost

Společnost Hella Gutmann Solutions GmbH s přibližně 400 zaměstnanci a hlavním sídlem v Ihringenu/Breisachu patří ke skupině Hella Gutmann, která vznikla v roce 2008 v rámci joint venture mezi společností HELLA KGaA Hueck & Co. a diagnostickým specialistou Gutmann Messtechnik.

Do nové společnosti bylo převedeno víc než 25 let zkušeností a speciálního know-how z vývoje a výroby profesionálních diagnostických přístrojů pro motorová vozidla a výfukové plyny stejně jako kompetence firmy Hella pro vybavení dílen v oblastech nastavení osvětlení, testování baterií a osvětlení. Dnes pracuje více než 40 tisíc autoservisů a dílen ve 24 zemích světa s diagnostickými přístroji Hella Gutmann Solutions. Profitují z německých vysokých standardů kvality, prvnotřídních služeb a inovačního potenciálu celé skupiny Hella Gutmann.

Kromě centrály v Ihringenu/Breisachu má společnost Hella Gutmann Solutions druhé technické centrum v Erwitte u Lippstadtu, kde se nachází také produkt management, technické call centrum a oddělení pro technické tréninky. Vedení společnosti zastřešují pánové Kurt Gutmann, Patrick Lux a Björn Ritschel.